Мажот ја фати на дело: Погледнете ја неговата освета!

25 јануари, 20130

Повреден сопруг решил да и се освети на својата жена за грдите зборови со кои го опишала на една интернет страна за запознавање.

Таа мажот го опишала како кретен, а за себе, меѓу останатото, дека најмногу го сака својот автомобил.

Каква прилика за мажот – погледнете што направил!

http://www.youtube.com/watch?v=vumzl-lQ0gg&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber