На децата наместо цртан им пуштиле порно

5 декември, 20130
internet-pornografija

Во киното во градот Пинелас Парк на Флорида, на деца по грешка, наместо да го пуштат цртаниот Снежна Кралица од Волт Дизни, им пуштиле порно филм.

Miki

Во петокот многу деца дошле со нивните родители на големо платно да го гледаат најновиот Дизниев хит, но поради технички проблеми прво го гледале Мики Маус, веднаш после тоа во траење од неколку минути пуштен е порно филм. Родителите во паника пробувале со рацете да им ги покријат очите на децата да не ги видат сцените, но неможеле да ги спречат да слушаат многу експлицитни звуци, затоа почнале да трчаат надвор од салата. Управата на киното веднаш упатиле извинување, на кое некои од родителите го прифатиле, но други почнале да се закануваат дека ќе поднесат тужба.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit