Најплатената филмска двојка

20 јануари, 20130
кристен роберт

Меѓутоа во приватниот живот не им е сјајно. Стјуарт и Патисон се во врска четири години но откако се дознало за аферата на Кристин со женетиот режисер Руперт Сандерсон, нивната врска е во криза, изјавува списанието „ Forbes “.

Со трите хит филмови заработиле 1.7 милијарди долари. Во САД во последните три години Кристен Стјуарт и Роберт Патисон се најплатената романтична двојка на големото платно.

Филмот Сагата „ Самрак “ во кој глуми фамозната двојка е на самиот врв на романтични филмови кои имале најголема заработка во последните три години.

Освен тоа списанието „ Forbes “ во декември изјави дека актерките Натали Портман и Кристен Стјуарт се најплатените холивудски ѕвезди според заработката која ја носат во нивните филмски студија.

Веста за прекинувањето на врската на оваа двојка е објавена само неколку дена по доделувањето на наградите „ Златен глобус “ на која биле заедно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit