Најубавиот задник уловен од папарците!

23 јануари, 20130
jlo

Уште еднаш покажа дека и нема еднаква…Џенифер Лопез секако дека има со што да се пофали. Бременоста ја направи уште поубава, а љубовта кон младиот дечко ја претвори во убавица, каква што всушност отсекогаш беше, но сега, не можете да не забележите колку е разубавена.Блеска, насмевката не ја симнува од лицето, а има и зошто да биде среќна.

Папараците во движење го ловиле она од што Џенифер најмногу заработува, нејзиниот мегапопуларен задник. Уживајте!

Hola, lovers! Jennifer got in touch with her inner-feline in a daring leopard-print ensemble and thigh-high Louboutin boots earlier in the day

Movie star: The 43-year-old pop star continued her whirlwind publicity blitz for new film Parker in a flirty animal-print skirt and matching jacketMovie star: The 43-year-old pop star continued her whirlwind publicity blitz for new film Parker in a flirty animal-print skirt and matching jacket

Here kitty, kitty: The stunning Latina has been hitting the talk show circuit to discuss her role in the Jason Statham heist-thriller, Parker, due out January 25

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber