Најубавите гради припаѓаат на…

29 мај, 20131
5

Кејт Аптон е победничката во анкетата на британскиот “Сан“ каде е избрана за ѕвезда со најубави гради во светот.

20 годишната американка води во класацијата со цели 20% оставајќи ги зад себе раскошните убавици меѓу кои Кели Брук, Кејти Пери, Софија Вергара и Бијонсе.

 

One comment

  • angel

    30 мај, 2013 at 00:26

    oni cicka nemat videno sho e….boze boze

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi