Напалена пратеничка снимена како праќа порно пораки за време на седница!

5 ноември, 20130
3

Внимание, неморал!

“Брзо го др*ам ку*от и на јазикот ми прска топла сперма…“ е текстот од СМС пораката која за време на седница во жупанската општина ја испратила женска особа која седи меѓу пратениците.

Иако нејзиното лице на видеото не се гледа, неслужбено се дознава дека станува збор за началник на службата за заеднички работи на Осјечко-барањската жупанија, Романа Михајлевиќ.

Хрватските медиуми известуваат дека ова е уште еден случај каде испливала на површина вистината за тоа со какво невнимание работат службениците кои се добро платени од страна на хрватските граѓани.

httpv://www.youtube.com/watch?v=WFSmzHBvpo8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit