Наша македонска убавица избрана за GC Топ 25 за 2013

20 февруари, 20130
002

Оваа македонска убавица студира право во Скопје, а слободното време го пополнува со фитнес, теретана, забава со своите најдобри пријатели.

Тања Димовска за GC изјавува: „Мило ми е што ме избравте за една од најубавите девојки на Gentlman Choise. Сметам дека вашиот проект ги опфатил навистина најубавите девојки на овие простори и едноставно сум импресионирана што и јас сум дел од сето тоа! “

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit