Навивачите на Бетис го навредувале и расплакале својот играч! (видео)

25 ноември, 20130
30

После поразот од Севиља со 4:0 навивачите на Бетис почнале да го навредуваат бразилецот Пауло на расна основа, поради што тој се расплакал, заминувајќи во соблекувалната.

Фудбалерите на Бетис убедливо се поразени од Севиља во големото градско дерби со 4:0, а навивачите не можеле да го преживеат поразот па ги навредувале играчите. Најмногу на удар се нашол темнокожиот Бразилец Пауло.

Откако поради втор жолт картон во само 5 минути бил исклучен од игра во финишот на првото полувреме, навивачите на Бетис почнале да го навредуваат на расна основа испуштајќи животнски крици додека фудбалерот одел кон соблекувалната.

httpv://www.youtube.com/watch?v=G-tggvU5MIQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit