Не барам мираз за ќерката, ќе ја дадам за милион лајкови на Фејс

19 декември, 20130
18

Салем Ајаш од Јемен ја понудил на својот Фејсбук профил ќерката, односно дека ќе ја омажи за оној кој ќе му помогне да собере милион лајкови за песните кои таму ги објавува.

Во моментов има 30 000 лајкови. Ајаш вели дека се одлучил на овој чекор со цел да го спаси идниот зет од плаќање мираз поради тешката финансиска ситуација во земјата.

Јеменските ергени дури одржале протест против високиот мираз и барале да се намали до разумна цена од 1000 долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit