Неверојатна фотогрaфија: Запознајте го кучето со лице нa човек

9 февруари, 20130
kuce

Ова мило куче, мешавина од пудлица и ши-цу веќе подолго време неуспешно бара дом, бидејќи неговиот лик неверојатно потсетува на човечки лик. Ова необично куче кое ги заплашува луѓето уште на прв поглед, е од Индијана, а неговите спасувачи го опишуваат како многу мирно и слатко.

Кучето по име Тоник откако е спасен од шинтерска служба веќе подолго време никој не сака да му биде сопственик заради неговиот човечки лик. Необичното куче го фотографирале новинари од „Gawker“ и потоа стана вистинска сензација на интернет.

Спасувачите на ова мило куче, се надеваат дека популарноста ќе му помогне да си најде топол дом.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xn4aK1W4JDg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit