Никогаш не го потценувај оној што се прави наивен!

19 декември, 20130
15

Новата реклама на Епл насловена како “Неразбран“ стана вистински хит во мрежата со милиони прегледи.

Кампањата е успешна, затоа што раскажува човечка историја – нешто што луѓето сакаат да гледаат за време на празниците.

Еве ја и рекламата, уживајте!

httpv://www.youtube.com/watch?v=ImlmVqH_5HM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit