Ногата во преден план: Која го прави тоа најдобро?

12 февруари, 20130
3

Трендот продолжува, а ние ве прашуваме: Која ѕвезда најдобро ја промовираше ногата?

Се почна со актерката Анџелина Џоли минатата година на Оскарите, истото го повтори и Џенифер Лопез на овогодинешните Греми, а потоа се истакна и ангелот на Victoria’s Secret, Алесандра Амброзио.

Трите убавици и нивните голи нозе веројатно ги прекршиле сите преавила, но затоа останаа во центарот на вниманието. Анџелина веројатно не ни очекувала дека останатите дами од Холивуд ќе го следат нејзиниот ‘look’, но голите нозе се толку неодоливи!

1

Copying someone? Alessandra Ambrosio wore an Angelina Jolie inspired gown to a Grammy afterparty on Sunday evening

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit