Нова љубов: Кејти Холмс во врска со својот агент

3 март, 20130
5

Бившата сопруга на Том Круз (50), актерката Кејти Холмс (33) се појавила на кошаркарскиот надпревар во Лос Анџелес во друштво на својот агент Адам Швајцер и се вели дека се заедно.

Американските медиуми пишуваат дека Кејти веќе неколку месеци е во врска со својот агент, а неодамна беа видени од папараците во еден рестеран во Лос Анџелес како вечераат заедно.

kejti holm i adam

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit