Новите чевли за новата пролетна сезона

23 февруари, 20130
777

Денес нашето и ваше внимание ќе биде насочено кон најомилениот моден аксесоар на сите жени без исклучок – чевлите. Колку и да ги имаме, никогаш доста од чевли, Постојано излегуваат некои нови модели, а ние едноставно не можеме да им одолееме кога ќе ги здогледаме по излозите.

Денешната галерија ја пополнивме со новите модели чевли кои ќе се носат следнава сезона и се надеваме дека нашиот избор ќе предизвика позитивна критика кај нашите читателки.

 

GUESS

Christian Louboutin

Christian Louboutin

Diane Von Furstenberg

SERGIO ROSSI

BCBGeneration

Nicholas Kirkwood

Sergio Rossi

Zapatos

Love!

Charlotte Olympia

Gianmarco Lorenzi

Kelsi Dagger

Jean Michel Cazabat

Kandee Spring Summer 2012

Top Shop

Sergio Rossi

Elie Saab

Christian Louboutin

Christian Louboutin

Gianmarco Lorenzi

Kate Spade

Vionnet

STEVEN

Cute!

Christian Louboutin

Green Kitten Heels

Viktor + Rolf

 

jeffrey campbell garret pumps.. i'm a sucker for blue shoes.

Michael Antonio Kora Pump - Blue/Black Zebra Print

Kurt Geiger

Giuseppe Zanotti

Aquazzura

Sergio Rossi

Brian Atwood

CHRISTIAN LOUBOUTIN

Christian Louboutin

Jimmy Choo

Jimmy Choo

Charlotte Olympia

Vivienne Westwood

Cesare Paciotti

Charlotte Olympia

Shoe Republic

GIVENCHY

Jerome C. Rousseau

Brian Atwood

Sergio Rossi

Brian Atwood

Fendi

Gaetano Perrone

Gaetano Perrone

MICHAEL Michael Kors

 

Yves Saint Laurent Suede brogue ankle boots via Polyvore

I had these shoes in blue and green 15 years ago.

Valantina

kibo leather peep toe wedges / Rupert Sanderson

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit