Од старата блуза нова маичка

13 март, 20130
13

Еве една интересна идеја – како од старата блуза да направите нова интересна маичка. Од ракавите се прави декорација за маичката. Ќе ви требаат копчиња и подрабување на машина. Тоа е се!

Инструкции:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber