Омбре француски маникир

8 декември, 20130
5

За сите дами кои сакаат да блескаат со стил и фасцинација, за сите девојки кои сакаат да изгледаат секси, шик и во исто време елегантно…Имаме одлична идеја за вас!

Сакате да дознаете како да направите Омбре француски маникир? Лесно е!

Навистина е лесно, а во исто време и многу ефектно. Од видеото кое ви го подготвивме, ќе се уверите и сами.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Mv2un8cP_Do

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit