Оптичка илузија која ќе ви овозможи поинаков поглед на светот

25 ноември, 20130
5

Ви претставуваме една уникатна оптичка илузија која се надеваме ќе ви се види интересна. Се што е потребно е да гледате 30 секунди во сликата што следува, а потоа да погледнете, на пример, во тастатурата. Ефектот ќе ве воодушеви. Како ви изгледа?

opticka-iluzija-drugaciji-pogled

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit