Оргинална рецепта за вкусниот “Куба Либре“ коктел

14 ноември, 20130
12

Погледнете што се ви е потребно за да го направите вкусниот “Куба Либре“ коктел:

httpv://www.youtube.com/watch?v=HDB1ONxIxsQ

Состојки:

Неколку коцки мраз,

50 мл бел рум,

120 мл Кока Кола.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit