Ова мора да го видите: Бибер скокнал од карпа и преживеал! (видео)

26 ноември, 20130
31

За да покаже колку е храбар Џастин Бибер неодамна на Хаваите скокнал од висока карпа во море и поминал без последици.

Настанот се случил на плажата Кауаи каде пејачот пристигнал со неколку пријатели и додека папраците го фотографирале, се соблекол по бермуди и после неколку секунди скокнал храбро од високата карпа со цел да ги импресионира пријателите и јавноста. Кога излегол од вода, со насмевка на лицето позирал пред објективите на папараците, задоволен од херојскиот чин.

httpv://www.youtube.com/watch?v=2J5JsHxkgBI#t=15

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit