Оваа девојка излегува само со оние кои ќе и платат вечера!

2 ноември, 20130
5

Ерин Вотерспун (23) има многу едноставно мото: Направете се што треба за да одите на состаноци со мажи и да јадете на фенси места во Торонто.

Канадската актерка на својата листа има 48 ресторани кои сака да ги посети, воглавно тоа се најлуксузните локали. Таа ги сака само најскапите.

“Имам убаво лице и преубава листа со ресторани кои сакам да ги посетам. Сите знаеме дека за да го добиеме она што го сакаме, мора да се потрудиме. Затоа одлучив да најдам некој друг да ги финансира моите соништа. Кои се моите соништа? Да јадам во убави ресторани, а да не платам ни цент“ – напишала на својот блог.

Нејзините будалаштини привлекле големо внимание на интернет, и кој знае, можеби тоа ќе и помогне да привлече потенцијани  спонзори.

Foto: Facebook / Erin Wotherspoon

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit