Пари, диплома, кариера…Но сепак семејството е на прво место!

12 ноември, 20130
Mother's love

Жени, мајки, кралици: Ова е животот на три модерни домаќинки…

Во светот во кој се се сведува на трка по пари, деловен успех, кариера, на жените кои одлучиле да се посветат на домот и децата не се гледа баш со благонаклоност. Погледнете го ова кратко филмче на Мет Билер кој го опишува секојдневието на три дами со факултетски дипломи и завидни кариери, кои сватиле дека семејството е сепак на прво место!

Посветено на сите жени кои ги знаат вистинските вредности!

httpv://vimeo.com/76834417

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit