Пејачката Марија Шефифовиќ на потерница

27 декември, 20130
6

Пејачката се нашла на потерница затоа што простувала. А кој заслужил прошка, а кој никогаш нема да заслужи ќе видите во следната епизода на серијата “Исповед“ за нејзиниот живот.

Филмот ги содржи најличните и најинтимните сегменти од нејзиниот живот, а таа тврди дека се разголила до гола кожа.

Семејната драма е исто така опфатена во оваа приказна. Комар, алкохолизам, семејно насилство… Еден отворен приказ на многу болни теми кои го обележале нејзиното детство.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit