Пејачката морала да ја избричи главата и да објави видео со извинување, бидејќи спиела кај нејзиното момче!

2 февруари, 20130
1

Пејачката липала со солзи во очите за време на снимањето на видеото барајќи прошка.

Младата пејачка Минами Минегиши можеби е популарна во Јапонија, но тоа не значи дека не мора да ги слуша мама и тато иако има 20 години!

Верувале или не, девојката морала да ја избичи главата и да сними видео порака со извинување која ја објавила на YouTube, затоа што спиела кај нејзиниот дечко!

Strict: Members of the popular girl band AKB48 are strictly banned from dating while they are in the group

Иако е полнолетна, Минами од своите родители и менаџерот барала прошка за своето дело, а бидејќи тоа го направила преку YouTube, успеала да ги спои традиционалните обичаи и модерната култура, пушуваат странските медиуми.

http://www.youtube.com/watch?v=PIwiYTNsdlg&feature=player_embedded

“Не размислував, се однесував детски. Знам дека тоа е многу оптимистично од мене, но сакам да останам Минегиши Минами од групата AKB48. Како најстара во групата мојата главна должност е да бидам пример за помладите членови. Многу ми е жал”, изјавила Минами. Менаџерите, поради строгите правила кои и забрануваат романтични и сексуални односи, ја отстраниле од титулата главна пејачка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit