Погледнете како изгледа роденденскиот подарок за Бред од Анџелина

26 ноември, 20130
10

Погледнете како изгледа островот кој Анџелина го купи за роденденот на Бред…

Тоа мора да е љубов!

Бред Пит на 18 декември ќе го прослави својот 50-ти роденден, а неговата Анџелина одлучила да го изненади со нешто што тој никогаш нема да го заборави.

Убавата актерка одлучила за подаракот да издвои 12 милиони фунти за да купи остров со форма на срце.

Колку романтично…

httpv://www.youtube.com/watch?v=XuBu8SM32MI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit