Погледнете како манекенка од Босна води информативна програма!

19 декември, 20130
3

Последниве неколку дена гледачите на Федералната телевизија на Босна и Херцеговина во улога на водителка на вести можат да ја видат познатата манекенка Даниела Мијатовиќ.

Чудно е како еден јавен сервис за кој граѓаните плаќаат претплата, си дозволиле да ангажираат неискусна манекенка.

Медиумите од регионот известуваат дека оваа телевизиска куќа за водители ангажира луѓе кои немаат никакви допирни точки со новинарство. Ништо не би било чудно ако овие луѓе водат некоја забавна емисија, но вести?

httpv://www.youtube.com/watch?v=B2PBv_-j5SE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit