Преправена вештерка преплаши до смрт 5-годишно девојче!

11 јануари, 20130
1

5 – годишно девојче од Сицилија починало од страв за време на семејната прослава кога ја здогледала нејзината вујна во костум на вештерка.

Во Италија постои традиција, член од семејството облечен во костум на вештерка да им носи подароци на децата.

Но додека вујната вештерката давала подароци на останатите деца, малата внука доживеала срцев удар. Според лекарите емоционалниот стрес бил причина за срцевиот удар.

Девојчето веднаш било пренесено во болница, но лекарите не успеале да ја спасат. Таа и претходно имало неколку срцеви удари, но последниот и го одзел животот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit