Претепан братот на Парис Хилтон!

9 декември, 20130
4

Барон Хилтон, помладиот брат на американската старлета, се здобил со тешки повреди на главата. Парис Хилтон за овој инцидент ја обвинува Линдзи Лохан и нејзиниот татко, кои наводно стојат зад овој инцидент.

Барон Хилтон е претепан од страна на непознат сторител, после што е префрлен во болница. Според медиумите, Барон бил претепан по налог на Линдзи Лохан и нејзиниот татко Мајкл.

Барон на својот Инстаграм профил поставил фотографија каде се гледа дека има повреди на главата. Погледнете каков коментар напишала Парис Хилтон која ја обвинува Лохан и нејзиниот татко:

“Двајцата ќе платат за она што го направија. Никој не смее да се заебава со моето семејство и да се извлече без казна!“

http://assets.nydailynews.com/polopoly_fs/1.1541197.1386486162!/img/httpImage/image.jpg_gen/derivatives/landscape_635/hilton8n-1-web.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit