Принцот Хари ја представи на јавноста својата девојка

24 февруари, 20130
2

Принцот Хари се појави во јавноста со својата девојка за време на нивниот заеднички одмор во Швајцарија.

Младиот принц кој минатиот месец беше објавен за најпосакуваниот ерген во светот, беше уловен од папараците како разменува нежности со убавата манекенка Кресида Бонас. Во моментов Хари е на зимски одмор заедно со Бонас и други членови од кралското семејство.

 

Пред извесно време Хари беше во врска со родената во Зимбабве Челси Дејви, чија врска прекина кон крајот на 2010 година.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber