Принцот Хари рекламира геј бар!

5 јули, 20130
1

По улиците низ Лондон осамнаа постери кои го рекламираат геј барот Манбар, каде на прв план е принцот Хари гол до половината.

Принцот Хари во Англија е познат по својот шарм и неодолива детска природа и токму поради тој шарм е мошне популарен меѓу девојките, а изгледа и момците.

Овој постер го направил уметникот Мајк Блис, а бил инспириран од рагби утакмицата во Авганистан 2008, каде принцот играше гол до појас.

Иако е факт дека оваа реклама им се допаѓа на минувачите кралското семејство и не е премногу воодушевено од маркетинг кампањата на Манбар, па може да се очекува овие постери набрзо да ги снема.

Foto: rumorfix.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi