Пролетна тенденција: Ретро влијание од 90-те години

7 март, 20130
333

Секси, гламурозно и опуштено! Денес ви ја претставуваме последната пролет-лето 2013 колекција од Pinko. За оваа пролетна сезона италијанскиот бренд нуди ретро стил кој наликува на модата карактеристична за 90-те години. Ова воедно е и една од посилните тенденции кои ќе владеат периодов, покрај пругите и црно белиот свет.

Pinko Spring-Summer 2013 Campaign (2)

Pinko Spring-Summer 2013 Campaign (3)

Pinko Spring-Summer 2013 Campaign (4)

Pinko Spring-Summer 2013 Campaign (5)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber