Променете го имиџот и облечете ѕвонарки!

18 мај, 20130
7

Се враќаме во 60-те и 70-те кога трапезните панталони беа моден хит. Панталони со висок струк, тесни, а над колено почнуваат да се прошируваат така што завршуваат во вид за ѕвоно.

Овие панталони се доста практични. Може да ги носите за вечерно излегување, но доста практични се и за на работа или дневните излегувања.

Лесно е да се комбинираат со широки кошули, тесни блузи, ролки, долги џемпери… едноставно одлично изгледаат во секоја комбинација.

Погледнете како се може да ги носите ѕвонарките:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi