Прво појавување на Анџелина Џоли во јавноста после операцијата! (ВИДЕО)

3 јуни, 20130
5

После само неколку седмици откако и беше направена двострана мастектомија, Анџелина се појави во јавноста на премиерата на филмот  “World War Z”, каде учествува нејзиниот вереник. Актерката изјави дека се чувствува одлично и дека Бред Пит бил најголемата нејзина подршка и утеха.

Анџелина на премиерата изгледала како ништо да не се случило, во што ќе се уверите и сами кога ќе го погледнете видеото. Браво за неа!

Foto: AP

Brad Pitt, Angelina Jolie

Foto: AP

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi