Ријана е Party Animal! Еве зошто:

5 август, 20130
19

Ријана е една од најголемите љубители на лудите забави меѓу ѕвездената елита и за малиот прст можат да и се фатат само рок ѕвездите.

За да покаже колку слободна и опуштена може да биде, пејачката се врати во родниот Барбадос и се вклучи во прославата на локалниот карневал кој се одржува секоја година.

Во главниот град на островот, Бриџтаун, биле собрани илјадници млади луѓе кои танцувале, пиеле и се забавувале во друштвото на Ријана до раните утрински часови.

Еве што објави Ријана на својот Твитер профил по повод забавата:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi