Ријана потрошила 14,6 милиони долари за стан во кој ќе ја складира својата гардероба

18 декември, 20130
4

Станува збот за четрисобен стан на Менхетн кој ќе служи како склад за гардеробата на Ријана, бидејќи пејачката нема место во својот дом каде да ја смести својата облека и дополнителни аксесоари.

Верувале или не, поголемиот дел од таа облека Ријана не ја купила, туку  станува збор за подароци од страна на големите дизајнерски куќи.

Таа на Инстаграм неодамна се пофали со новата Фенди чанта, Александар Меквин џемпер и црна Версаче чанта, која со посвета ја добила од Донатела Версаче.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit