Ријана со скроз проѕирен фустан во клуб

25 јануари, 20130
rihanna

Ријана често предизвикува контроверзии со своите фустани, но вчера таа успеа да ги изненади и папараците.

Ѕвездата се појави со апсолутно транспарентен фустан во Холивуд и беше уловена од жедните фотографи пред ноќен клуб.

24-годишната пејачка одлучила да го остави градникот дома, што ја направи глетката уште попријатна за машките очи.

Во моментов Ријана си одмара пред почетокот на светската турнеја Diamonds, која започнува на 8-ми март.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber