Roberto Cavalli пролет-лето 2013

9 јануари, 20130
cavalli1

Водечките светски модели Anne Vyalitsyna и Karolina Kurkova ќе ја промовираат новата сезона за 2013 на модниот креатор Roberto Cavalli.

Anne Vyalitsyna, исто така познат под псевдонимот Anne V, веќе седум години последователно е заштитно лице на магазинот Sports Illustrated, додека чешкиот модел Karolina Kurkova е позната како еден од ангелите на Victoria’s Secret. Овие две блондинки со бронзен тен и чипкани фустани пред објективот ја претставиле новата кампања за пролет-лето 2013 година.

Погледнете ја галеријата со овие прекрасни дами со кои Cavalli се гордее…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit