Само најдоброто за овој моќен пар: Погледнете во вилата вредна 11 милиони долари

9 јануари, 20130
kim
Познато е дека Ким Карадашиан е голем перфекционист и дека ништо не препушта на случајот. Па затоа, оваа вила мора да биде совршена!

Нова година, и нов дом за ова растечко семејство. Ким и Канје заедно купија луксузна вила во елитен кварт во Лос Анџелес вредна 11 милиони долари.

Нивниот нов дома има медитерански стил. Оваа вила ја потпишува архитектот Рон Фајрстоун. Има две дневни соби, базен, библиотека…вилата има посебни детали од ковано железо на скалите, кристален лустер, соба за масажа и уште многу додатоци.

Таму наскоро ќе се најде и приватна вежбална, фризерски и козметички салон, кошаркарско игралиште, внатрешен и надворешен базен, и секако гаража за сите луксузни автомобили.

Ова е ваша шанса да погледнете во домот на познатите.

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit