Се исплати да се биде дете на “Бранџелина”

12 февруари, 20130
angelina

Вивиен Маршелин има само четири години, а неделно заработува 3.000 долари.

Малата Вивиен, најмладото дете на Анџелина Џоли и Бред Пит , минатото лето “гостувала” во филмот на нејзината мајка за лошата волшебничка Maleficent.

4-годишното девојче неделно била платена 3.000 долари, а не е познато колку недели било потребно нејзиното присуство на сетот. Покрај тоа, имала и дневен џепарлак во износ од 60 долари.

Вивиен во неколку сцени ја глуми принцезата Аурора кога била мала, а колку била успешна, ќе дознаеме во 2014 кога ќе пристигне во кината.

Неодамна светските медиуми шпекулираа дека Вивиен и останатите пет деца на познатиот пар ќе добијат уште еден брат или сестра, но Анџелина и Бред не се изјасниле по тоа прашање.

Fantasy film: Angelina carrying Vivienne's twin brother Knox on set of Maleficent last year

Fantasy film: Angelina plays the evil queen in the upcoming Disney movie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit