Се почастила: Адриана Лима купила јахта за милион долари!

9 ноември, 20130
8

Адријана Лима, српската снајка одлучила да се почасти со јахта вредна милион долари, која ќе и биде испорачана следната седмица во Мајами.

Секој што мисли дека скапите јахти се само за големи момци, се лаже. Супермоделот Адриана Лима издвоила милион долари за јахтата “Зеландер 44“ на меѓународниот саем по наутика.

Директорите на Зеландер ја повикале Лима на приватна вечера за сопственици на јахти каде ја убедиле дека би требало да го купи скапоцениот брод.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit