Сега и официјално: Ирина Шајк најубава Русинка!

15 декември, 20130
22

Руското списание Максим избра десет најубави жени во Русија, од кои на прво место, заслужено, се најде жешката девојка на Кристијано Роналдо, Ирина Шајк.
Иако манекенката на прв поглед наликува на егзотична латино девојка, дека е Русинка ја издаваат сините очи кои и го даваат тој фатален поглед, со кој ги освои машките срца ширум планетата.

22

23

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit