Секси тигрица: Манекенка пишува колумни за фудбалерите!

8 март, 20130
4

Блиска пријателка на напаѓачот на Атлетико, Радамело Фалкоа, познатата манекенка Анџелика Камачо ќе пишува колумна за фудбалерите.

Анџелика потекнува од Колумбија и е позната по своите еротски фотографии кои ги красат насловните страни на списанијата низ Јужна Америка. Поради „блиското“ пријателство со нејзиниот сонародник Фалкоа го добила надимакот „Тигрица“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber