Селена: Врската со Бибер е минато, но јас верувам во љубовта!

7 март, 20130
3

Актерката и пејачка Селена Гомез (20) изјавила во едно интервју дека бурната љубовна врска со Џастин Бибер (19) за неа е минато, но и дека покрај се и понатака верува во љубовта.

„Верувам во љубовта, јас сум една од таквите девојки. Поголемиот број од моите пријатели веруваат во љубовта. Вчера излегов со Кејти Пери. Таа е толку забавна и мила, баш е кул да видиш некој повозрасен  кој исто така верува во љубовта. Верувам во приказните како: „Ох, го сретнав во Старбакс“, рекла Селена.

Бившата Дизни ѕвезда за крајот на врската со Бибер не го наведува како причина животот под медиумските рефлектори.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber