Шминка и фризура како на ангелите на Викторија Сикрет

16 декември, 20130
30

Заштитниот знак на моделите на Викторија Сикрет е шминка во природни нијанси и брановидна коса.

Младите ангели на модниот бренд изгледаат секогаш примамливо, зрачат со сексапил и имаат магичен поглед со кој би можеле да стопат сечие машко срце.

Погледнете што треба да направите за да изгледате како Андријана Лима, Миранда Кер или Џесика Харт.

httpv://www.youtube.com/watch?v=LSM8rEMsc2Q

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit