Шокантно видео: Прегазил мајка и дете и избегал по несреќата

14 февруари, 20130
Шокантно видео: Прегазил мајка и дете и избегал по несреќата

Полицијата го споделила шокантното видео во јавноста со цел полесно да се открие сторителот.

Англиската полиција објави шокантен клип, каде се гледа како непознат сторител со огромна брзина поминува во самиот центар на градот и во моментот кога сакал да го претрка автомобилот пред себе удира во пешаците кои се затекнале во моментот, а тоа за жал се мајка со три годишно дете. Двете летаат во воздухот од силниот удар и нивните тела врз асфалтот изгледаат безживотно. Но за среќа, се случило вистинско чудо – и мајката и детето останале живи без сериозни повреди. Сторителот се уште е во бегство…

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit