Што ќе носиме под облеката оваа година?

3 јануари, 20130
1

Верувањето гласи дека треба да ги пресретнеме Новата година со нова црвена долна облека. Но, нас повеќе не интересира какви се вкупните актуелни трендови и предлози на светските брендови во врска со “интимната облека”, што ќе ја носиме во 2013. Започнуваме со модниот преглед на францускиот бренд Valisere кој постои под капата на Triumph International.

2

3

3

4

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit