Што прави Наумче Мојсоски во Белград?! 9та минута од ова видео!

25 ноември, 20130

И се роди замисли комита, ама од тие комити наречени комита како копита.

Со глава за Македонија ама со газот и срцето за Србија.

Ги има такви со лопата да ги ринеш по Македонија. Жална е нашава Македонска вистина.. Жална .. за жал..

httpv://www.youtube.com/watch?v=D1GFObVT4H8&sns=em

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit