Што се случува со Кејти Холмс, не личи на себе!

2 јуни, 20131
1

Колегите на сетот и минувачите биле шокирани кога се појавила Кејти без шминка, со подочници, натечени очи и брчки.

Што се случило? Некогаш преубавата млада актерка Кејти Холмс преку ноќ остарела и буквално веќе не личи на себе. Бившата сопруга на Том Круз и мајка на 7 годишната Сури има само 34 години, а изгледа како 44.

Printskrin: Dejli Mejl

 

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi