Скандал во Финска: На сред вести пуштија прилог за интимна депилација

21 февруари, 20130
555

Во главниот Дневник во вечерниот термин на една телевизија во Финска, гледачите останаа шокирани откако во крупен кадар и без цензура се појави гола девојка.

Станува збор за дневник во вечерниот термин, кој е и најгледан. Во истиот била пуштена репортажа за ласерската депилација, притоа неколку пати зумирајќи го голото меѓуножје на девојката.

Во самиот прилог, кој трае повеќе од 2 минути, може да се види буквално се, без никаква цензура.

Погледнете го видеото и сами одлучете дали вакво нешто е нормално да се емитува за време на вести:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XvXNwNzey78

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit