Слушнете го новиот светски мегахит на Селин Дион

12 ноември, 20130
7

Пејачката со можеби најмоќниот глас во светот повторно пријатно ги изненади своите фанови со новата песна која според критиките се заканува да стане планетарен мегахит.

Очигледно поп дивата Селин Дион се подготвува за голем камбек на музичката сцена со нејзиниот најнов албум “Loved Me Back To Life“.

Слушнете го новото фантастично музичко парче:

httpv://www.youtube.com/watch?v=idL_9MlMTFs&feature=youtube_gdata_player

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit