Смрт за ерекцијата: Ако сакаш да му го спуштиш…

4 декември, 20130
24

Некогаш е потребен само еден збор кој буквално ќе претставува смрт за неговата ерекција. Ако тој маж ви значи, не правете го никогаш ова, но ако е човекот што некогаш ве повредил и сега заслужува казна, еве како најдобро ќе му го спуштиш…

Го стави?

Ако веќе го ставил, а вие го запрашате дали го ставил, тоа ќе биде уништување за неговото его. Доколку навистина не го чувствувате пенисот во себе, а конкретниот маж ви значи, тогаш подобро е да молчите.

И на бившиот ова му се случуваше!

На повеќето мажи им се случува да доживеат пребрза ејакулација. Но без разлика за каков сексуален проблем да се работи, ни еден маж не сака да го споредувате со вашите бивши дечковци. Ако овој маж ви значи, темата за бившите дечковци во кревет е забранета. А ако вашата цел е одмазда, ставете му до знаење дека токму затоа бившиот е бивш.

Тоа беше се?

Доколку мажот смета дека сте многу секси и привлечна, и ако многу се пали на вас, големи се шансите многу брзо да сврши. Обидете се на поблаг начин да му објасните дека за вашиот оргазам ова не е доволно. Ако пак сакаш да му го спуштиш, доволно ќе биде: Тоа беше се?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit